OselArt Yapı ve İnşaat Ltd. Şti.

Hizmetlerimiz

 • 1.

  Gayrimenkul Geliştirme

  Osel Art mevcut gayrimenkullerini değerlendirmenin yanı sıra, çözüm ortaklıkları oluşturarak, mimari farklılık ve tasarım öncülüğü ile gelişmeleri yakından takip eden, yatırım değeri yüksek gayrimenkul projeleri geliştirmektir.

 • 2.

  Taahhüt

  Kat karşılığı ve gelir paylaşımı modelleri kullanılarak, tecrübeli ekip ve iş kalitesiyle, inşaat ve taahhüt uygulamaları gerçekleştirilmektedir.

 • 3.

  Projelendirme

  Osel Art, bünyesinde çalışmakta olan farklı disiplinlerde uzmanlık sahibi teknik personeli ve danışmanları, çözüm ortakları ve alt yüklenicileri ile farklı alanlarda nitelikli projelendirme hizmeti sunmaktadır.

 • 4.

  Proje Danışmanlığı

  Osel Art deneyimli teknik personeli ile proje fizibilite ve keşif çalışmaları, proje planlama çalışmaları ve proje kontrol hizmetleri alanında hizmet vermektedir.

Hakkımızda

Osel Art Yapı ve İnşaat Ltd. Şti.


Otuz yıllık inşaat ve iç mekân tasarım/uygulama tecrübesiyle Osel Art, kuruluşundan bu yana Türkiye genelinde 1200 civarında banka şubesi, bölge ve genel müdürlük binalarının uygulamasını gerçekleştirmiştir. Osel Art 1993 yılından bu yana konut ve ticari yapı projeleri tasarlamakta ve inşa etmektedir. Nitelikli tasarımları çağdaş yapı üretim teknolojilerini ve malzemelerini takip ederek gerçekleştiren Osel Art, projelerinde aşağıdaki temel bazı prensiplerden taviz vermeden müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Proje / malzeme kalitesi
Osel Art tüm projelerinde nitelikli tasarıma önem verir ve buna paralel olarak da projelerinde uzun ömürlü ve kullanışlı malzeme seçimi yapar.

Sağlamlık
Osel Art projelerini yapı üretim alanıyla ilgili tüm hukuki gereklilikleri yerine getirecek şekilde gerçekleştirir. İnşa edilen yapıların konum seçimi, zemin özellikleri ve statik projeleri, insan güvenliğini en üst düzeyde tutacak şekilde tasarlanır. Osel Art, aynı zamanda kullanıcı açısından iç ve dış güvenliği en üst seviyede sağlayacak tedbirleri tüm projelerinde ön planda tutar.

Sözleri yerine getirme
Osel Art bugüne kadar birlikte çalıştığı kurumsal ve bireysel müşterilerine verdiği sözleri (inşaatların teslim zamanı, malzeme ve işçilik kalitesi vb.) yerine getirmiş olup, mevcut ve yeni tüm projelerini de aynı anlayışta gerçekleştirmektedir.

Yaşamın kalitesi
Osel Art değişen yaşam şartlarındaki ihtiyaçları iyi analiz ederek, bu ihtiyaçların en iyi şekilde karşılanması için çalışır ve projelerindeki kullanışlılık anlayışını bu ihtiyaçlara göre şekillendirir.

Osel Art, sürmekte olan konut projelerine ek olarak, İstanbul, Ankara ve Mersin’de de inşaata yönelik arsa yatırımlarına devam etmektedir.